D O O R M A X

YÜKLENİYOR...

  • info@doormax.com.tr
  • 0543 691 40 23
  • Özgürlük Mah. İstiklal Cad. No:40/B, Çayırova/KOCAELİ

Çelik Kapı Kullanmanın Avantajları

Çelik kapılar yalnızca dışarıdan izinsiz girişleri önlemek değil aynı zamanda farklı fonksiyonlar için dizayn edilmektedir. Isı ve ses yalıtımı kaliteli bir çelik kapının özellikleri arasındadır.

 

Ses yalıtımı iyi olan bir çelik kapı sayesinde evinizde müzik dinlerken veya yüksek sesle televizyon izlerken apartmanda komşularınıza rahatsızlık vermezsiniz. Isı yalıtımını sağlayan bir çelik kapının bütçenize katkısı olacaktır. Kapının tabanlarında bulunan süpürgelikler tabana tamamen oturuyorsa böcek, toz gibi istenmeyen canlı ve cisimler içeri giremez. Evinizin hijyenine katkıda bulunan çelik kapılar dilediğiniz malzemelerle kaplanabilir.

 

Kapınızda dilediğiniz tarz dekoratif görüntüyü sağlayabilirsiniz. Kapınızın iç dekorasyonu ile dışa bakan görüntüsünü farklı seçebilirsiniz. Örneğin; kapınızın içe bakan kısmını beyaz, dışa bakan kısmını ahşap kaplama tercih edebilirsiniz. Çelik kapı modelleri evinizin dekorasyonuna estetik bir görüntü kazandırır. Çelik kapı aksesuarları ile kapınızın modeline farklı bir stil katma olasılığınız da vardır. Dürbün, tokmak, kapı kolu gibi aksesuarları zevkinize göre seçebilirsiniz.